Snijraam
Worden gebruikt in combinatie met snijplaten.
Technische specificaties:
maat = 11
lengte = 280mm
bereik = M10 - M11
Productafmetingen:
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 48 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 0,188 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,23 kg |