Die handle
Are used in combination with round dies.
Technical specifications:
size = 14
length = 315mm
range = M12 - M14
Dimensions du produit :
| Length | 305 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0,26 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,30 kg |