Snijraam
Worden gebruikt in combinatie met snijplaten.
Technische specificaties:
maat = 14
lengte = 315mm
bereik = M12 - M14
Productafmetingen:
| Length | 305 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0,26 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,30 kg |