Open jaw slogging spanner
Especially for heavy duty jobs
-size = 34mm
-standard = Din133
-Chrom-vanadium steel
Especially for heavy duty jobs
-size = 34mm
-standard = Din133
-Chrom-vanadium steel
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,71 kg |