Steek slagsleutel
Speciaal voor het zware werk
-maat = 34mm
-norm = Din133
-Chrome-vanadium staal
Speciaal voor het zware werk
-maat = 34mm
-norm = Din133
-Chrome-vanadium staal
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,71 kg |