Open jaw slogging spanner
Especially for heavy duty jobs
-size = 70mm
-standard = Din133
-chrom-vanadium steel
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 4,72 kg |