Stand for rotary machine
This stand is suitable for the rotary machine RM018.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 14,00 kg |
Stand for rotary machine
This stand is suitable for the rotary machine RM018.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 14,00 kg |
Ces autres produits pourraient vous intéresser