Steun voor velsmachine
Deze steun is geschikt voor de velsmachine RM018.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 14,00 kg |
Steun voor velsmachine
Deze steun is geschikt voor de velsmachine RM018.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 14,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren