Blubird rubber luchtslang 10 mm x 25 m is geschikt als persluchtslang voor gebruik in garage, werkplaats en industriële omgevingen. De binnendiameter bedraagt 10 mm, de lengte 25 meter en het open einde is uitgevoerd zonder koppelingen of schroefdraad.
Rubber met polyester gevlochten versterking zorgt voor een slang die bestand is tegen olie en ozon. Het temperatuurbereik loopt van -45 °C tot +87 °C en de maximale werkdruk bedraagt 20 bar.
Belangrijkste kenmerken:
- Lichtgewicht
Met een gewicht van 3,9 kg goed hanteerbaar.
- Polyester versterkt
Met polyester gevlochten inlage voor extra stevigheid.
- Bestand tegen olie en ozon
Geschikt voor gebruik in veeleisende werkomgevingen.
- 20 bar werkdruk
Geschikt voor perslucht met een werkdruk tot 20 bar.
- Open einde
Geleverd zonder koppelingen of schroefdraad voor afmontage naar keuze.
Specifications
| Buiten diameter | 16 mm |
| Binnen diameter slang | 10 mm |
| Barstdruk | 82 Bar |
| Werkdruk max. | 20 Bar |
| Veiligheidsfactor | 4:1 |
| Materiaal | Rubber met polyester versterking |
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 3,7 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 570 mm |
| Verpakkingsbreedte | 340 mm |
| Verpakkingshoogte | 340 mm |
| Gewicht | 3,90 Kg |