Wordt gebruikt om de eerste lamp van stroom te voorzien. Maximaal drie lampen per adapter, extra lampen sluit je aan met de GC8WLEDV verbindingskabel.
Specificaties
| Voeding | 230V |
| Kabellengte | 1.4 m |
| Uitgangsspanning | 12V |
| IP-beschermingsklasse | IP20 |
Productafmetingen:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0,09 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,10 kg |