| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 0 mm |
| Product Width | 0 mm |
| Product Height | 0 mm |
| Product Weight | 0.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 43 mm |
| Package Width | 22 mm |
| Package Height | 22 mm |
| Package Weight | 3.20 Kg |
Schijnwerper
Product ID: VIN-966
Product metal: Staal