| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 43 mm |
| Verpakkingsbreedte | 22 mm |
| Verpakkingshoogte | 22 mm |
| Gewicht | 3,20 Kg |
Schijnwerper
Product ID: VIN-966
Product metal: Staal