[WBG186M09] Workbench mobile 3x 7 drawers cabinet incl. back panel and top cabinet
Product Code: WBG186M09
EAN: 8720028139682
Availability: Sold Out
Expected back in stock: 7 - 9 weeks
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
  • Mobile workbench
  • Solid wood top
  • 2 swivel wheels with brakes
  • Back panel
  • Top cabinet
This mobile workbench consists of:
  • 1x WBG186M
  • 3x BG62L7
  • 1x BG186WT
  • 4x BG01CE
  • 6x BG62BP
  • 3X BG62WD1
Product Dimensions
Length 1,860 mm
Width 580 mm
Height 2,119 mm
Weight 255.2 kg
Package Dimensions
Length 1,200 mm
Width 800 mm
Height 2,000 mm