Phillips bit PH1 50mm
- extra hard
- extra hard
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 7 mm |
| Height | 7 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 7 mm |
| Height | 7 mm |
| Weight | 0.01 kg |