Lock for roll cabinet
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.05 kg |
Lock for roll cabinet
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.05 kg |