Star socket 1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.08 kg |
Star socket 1/2"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.08 kg |