Hex socket bit 1/2" 100mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.22 kg |
Hex socket bit 1/2" 100mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.22 kg |