Sliding t-bar
- 3/4"
- 460mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 455 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1.42 kg |
Sliding t-bar
- 3/4"
- 460mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 455 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1.42 kg |
These other products might interest you