T-schuifgreep
- 3/4"
- 460mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 455 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,42 kg |
T-schuifgreep
- 3/4"
- 460mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 455 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,42 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren