6PT flank socket
- size = 3/4" 60mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 1.15 kg |
6PT flank socket
- size = 3/4" 60mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 1.15 kg |