Ratchet
-flexible head
-quick release
-3/8"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.31 kg |
Ratchet
-flexible head
-quick release
-3/8"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.31 kg |
These other products might interest you