Ratchet
-flexibel head
-1/2"
-quick release
-flexibel head
-1/2"
-quick release
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.68 kg |