Extra long plier 45 degrees 11"
- size = 11" 275mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.32 kg |
Extra long plier 45 degrees 11"
- size = 11" 275mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.32 kg |