Water pump plier
- size = 300mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.61 kg |
Water pump plier
- size = 300mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.61 kg |