Cargo lashing
- pressure ratchet pretensioning force = 200 daN
- length = 6m
- winch fixed end = 0,5m
- capacity = 2 ton
- width of the lashing = 3,5cm
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 220 mm |
| Product Width | 110 mm |
| Product Height | 80 mm |
| Product Weight | 0.9 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 220 mm |
| Package Width | 110 mm |
| Package Height | 80 mm |
| Package Weight | 0.90 Kg |