Hand riveter 360 degrees rotating head
- 2.4mm 3/32"
- 3.2mm 1/8"
- 4.0mm 5/32"
- 4.8mm 3/16"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 27 mm |
| Weight | 0.68 kg |
Hand riveter 360 degrees rotating head
- 2.4mm 3/32"
- 3.2mm 1/8"
- 4.0mm 5/32"
- 4.8mm 3/16"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 27 mm |
| Weight | 0.68 kg |