Foam tray No 2
- 16 screwdriver = SL3 x 75mm,SL3.5 x100mm SL4x100mm,SL5.5x125mm,SL5.5x38mm,SL6.5x38mm,
SL6.5x150mm,SL8x175,PHox60mm,PH1x80mm,
PH2x38mm,PH2x100mm,PZ0x60mm,PZ1x80mm,
PZ2x38mm,PZ2x100mm
- hex ball L key = 1.5,2,2.5,3,4,5,5.5,6,8,10mm
- bits 30 pcs with quick release chuck
- screwdriver holder,quick release
- screwdriver holder,quick release,stubby type
These trays fit these tool boxes:
99808G and 99808R
Product Dimensions
| Length | 575 mm |
|---|---|
| Width | 395 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1.9 kg |
Package Dimensions
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 2.00 kg |