Scraper and hook set
- 2x trim hook
- 2x hook
- 1x scraper
Product Dimensions
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.69 kg |
Package Dimensions
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.80 kg |
Scraper and hook set
- 2x trim hook
- 2x hook
- 1x scraper
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.69 kg |
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.80 kg |