Snap hook
- size = 10x100mm
- aluminum
Not for lifting / climbing.
- size = 10x100mm
- aluminum
Not for lifting / climbing.
Product Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.043 kg |
Package Dimensions
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 0.04 kg |