Worktop stainless steel triple
This stainless steel
worktop can be mounted on all base units from the EXPERT series if they are assembled in threes. The worktop is available separately.
Product Dimensions
| Length | 1,859 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 29.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 1,900 mm |
|---|---|
| Width | 580 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 30.00 kg |