Between Valve, 2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0.85 kg |