Capacitor 400 uf
- voltage = 450V
- length = 120mm
- diameter = 55mm
- voltage = 450V
- length = 120mm
- diameter = 55mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0.25 kg |