Nail staples
- 5.8 x 40mm
- 1000 pieces
- 5.8 x 40mm
- 1000 pieces
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Height | 37 mm |
| Weight | 0.68 kg |
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Height | 37 mm |
| Weight | 0.68 kg |