Tip plasma torch
Suitable for the plasma torch PL80.
size = 1.5mm
80 - 100A
10 pieces
Product Dimensions
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.01 kg |
Package Dimensions
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.30 kg |
Tip plasma torch
Suitable for the plasma torch PL80.
size = 1.5mm
80 - 100A
10 pieces
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.30 kg |
These other products might interest you