Pressure gauge
This vertical pressure gauge features with a 63mm (2.5") diameter, offering accurate and clear readings.
Compact, reliable, and ideal for various applications.
Specifications
| Size | 63mm |
| Connection type | Vertical |
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.10 kg |