Pin Punches
- size = 3, 4, 6, 8, 9mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.65 kg |
Pin Punches
- size = 3, 4, 6, 8, 9mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.65 kg |
These other products might interest you