Linear actuator
- output power = 24VDC
- load capacity = 750N
- type of duty = 10% - 50%
- speed (non-load) = 4,5MM/s
- length min. = 180mm
- length max. = 255mm
- output power = 24VDC
- load capacity = 750N
- type of duty = 10% - 50%
- speed (non-load) = 4,5MM/s
- length min. = 180mm
- length max. = 255mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 1.05 kg |