Solenoid
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 250 mm |
| Product Width | 67 mm |
| Product Height | 40 mm |
| Product Weight | 0.36 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 150 mm |
| Package Width | 75 mm |
| Package Height | 50 mm |
| Package Weight | 0.40 Kg |