Test lead
cable length = 790mm
diameter plug = 2mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
Package Dimensions
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.10 kg |
Test lead
cable length = 790mm
diameter plug = 2mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.10 kg |