Air filter for compressor CP060T01
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 65 mm |
| Product Width | 65 mm |
| Product Height | 50 mm |
| Product Weight | 0.04 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 65 mm |
| Package Width | 65 mm |
| Package Height | 50 mm |
| Package Weight | 0.04 Kg |