Flexible pipe / exhaust pipe
- length = 30cm
-
diameter = 1/2" ( 21mm )
- innersize = 15mm
- flexible part = 165mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.24 kg |