Flexible pipe / exhaust pipe
- length = 50cm
-
diameter = 1 1/4" ( 42mm )
- innersize = 32mm
- flexible part = 365mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.64 kg |