Flexibele pijp / uitlaatpijp
- lengte = 50cm
- diameter = 1 1/4" ( 42mm )
- binnendiameter = 32mm
- flexibele gedeelte = 365mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,64 kg |