Flexible pipe / exhaust pipe
- length = 80cm
-
diameter = 2" ( 60mm )
- innersize = 50mm
- flexible part = 610mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 800 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1.75 kg |