Flexible pipe / exhaust pipe
- length = 50cm
-
diameter = 3" ( 89mm )
- innersize = 80mm
- flexible part = 315mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 1.65 kg |