Gear puller 2 jaw
designed for confined spaces
Special claw design
CR-V
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2.77 kg |
Package Dimensions
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 2.85 kg |