Cylindrical tank
- capacity = 24 liter
- hoizontal tank
- ultra pro pump platform
- connection = 1"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 3.80 kg |
Cylindrical tank
- capacity = 24 liter
- hoizontal tank
- ultra pro pump platform
- connection = 1"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 3.80 kg |