Hydrofoortank
- capaciteit = 24 liter
- horizontale tank
- ultra pro pompplateau
- aansluiting = 1"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 3,80 kg |