Cylindrical tank
- capacity = 24 liter
- horizontal tank
- ultra pro pump platform
- connection = 1"
- stainless steel
Product Dimensions
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 3.57 kg |
Package Dimensions
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 3.60 kg |