Hydrofoortank
- capaciteit = 24 liter
- horizontale tank
- ultra pro pompplateau
- aansluiting = 1"
- rvs
Productafmetingen:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 3,57 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 3,60 kg |